Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2010-08-21

Komercinės televizijos ir vėl šoks bei dainuos

Publikuota: Kita

“Naujajame LNK sezone - bomba”, - kai tik įsijungiau televizorių, išgirdau tokią frazę iš dainininkės, gal kiek šokėjos (Seimo nare liežuvis neapsiverčia pavadinti) Ingos Valinskienės. Žinoma, Seimo nariai, vedantys laidas ir sėdintys komisijoje, nebestebina nieko. Nebestebina ir laidos, kurios turėtų būti skirtos žiūrovų pramogai, nors iš tiesų jos vėl bus nesąmoningai bukos, neįdomios ir su nevykusiais bendymais įterpti subtilius juokelius.

Net nekvestionuoju, kiek Lietuvai yra reikalingos Oksanos Pikul ar kitos garsenybės, vedančios laidas apie tai, kas ką prisidirbo, nudirbo ar išdirbo. Tačiau šiek tiek pažiūrėjęs atidžiau dviejų didžiausių komercinių televizijų šokančius sezono atidarymus, eilinį kartą nusivyliau, jog jos prarado puikią progą per vasarą pasitempti ir tapti bent kiek solidesnėmis. Nesitikiu sulaukti objektyvios, analitinės žurnalistikos laidos (tik nesakykite, kad tokios yra “Abipus sienos”, “Srovės” ar dabar naujoji laida su Grinevičiūte “Kodėl?”) iš komercinių televizijų, bet bent jau pramogos tikrai galėtų būti įdomesnės. O tai dabar belieka tik džiaugtis, jog liko laida “Dar pažiūrėsim”, kuri, tikiuosi, atsišviežino ir jai dar negresia išsikvėpimas.

Nors ir esu nusivylęs, tačiau dar turiu vilties. Vilties, jog šiemet nepamatysime tokių “nuostabių” užsienio perliukų, kaip “Kreivas veidrodis”, “Pričiupom” ir kitų panašaus pobūdžio laidų. Vilties, jog LNK diskusijų laida “Kryžminė ugnis” bus informatyvi. Vilties, jog Lietuvos nacionalinio transliuotojo sezono atidarymas žadės daugiau kultūrinio ir analitinio pobūdžio laidų. Vilties, jog nereikės išmesti televizoriaus…

Patiko (0)


Atgal į: Komercinės televizijos ir vėl šoks bei dainuos