BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Apie spjaudimą į savo daržą

Kiek kartų per dieną girdite, matote ar perskaitote graudenimus, kaip Lietuvoje gyventi blogai? Kažkada bandžiau suskaičiuoti, bet net ir man, paprastai pasižyminčiam atkaklumu ir kantrybe, pritrūko nervų.

Ir bėda visai ne tame, jog gyventi blogai. Sutinku, nėra lengva. Darbų nėra, šalies protai “nuteka”, algos mažinamos, mokesčiai spaudžia. Bet bambėdami dažnai pamirštame, jog niekada nereikia nuleisti rankų, reikia kabintis į gyvenimą, ieškoti galimybių, nes paprasčiausiai, jei neieškosime, tai ir nerasime. Čia kaip ir su šypsena. Jei pats nesišypsosi, tai kokia tikimybė, jog į Tave, susiraukusią personą, kas nors atkreips dėmesį ir dar pamalonins savo šypsena?

Gerai, bet norėjau pakalbėti visai ne apie tai. Praėjusią savaitę atliktame tyrime, nemėgstamiausių politikų sąraše pirmauja Premjeras Andrius Kubilius. Rodos, viskas normalu ir įprasta Lietuvoje. Esame maži, sugniuždyti, niekam tikę, pasaulio akivaizdoje tik taškas, kurį metų metus okupuoja ar prisijungia tai vieni, tai kiti. Tačiau pasaulyje visgi egzistuoja paradoksalios situacijos. Ir ačiū dievui, nes kitaip būtų labai jau neįdomu gyventi. Vokiečių savaitraščio “Die Zeit” žurnalistas, Rytų Europos ekspertas Christianas Schmidtas-Haueris išspausdino straipsnį, kuriame išreiškia susižavėjimą ir komplimentus Lietuvai bei mūsų Premjerui. Ir tokių teigiamų pozityvų galima atrasti ir daugiau vos keletą minučių panarpliojus internete.

Siūlau paskaityti, kaip Ch. Almunija giria Lietuvą už sumažintą biudžetą, kaip elektroninis tinklapis FanHouse.Com giria Lietuvos aistruolius ir krepšinį, kaip užsieniečiai giria verslo salygas Lietuvoje, kaip JAV giria Lietuvos priemones mažinti biudžeto deficitą ar kaip Briuselis giria bankų tarifus Lietuvoje.

Pozityvo galima atrasti, tiesiog jo reikia paieškoti (o kartais tiesiog atsimerkti). Mielieji, siūlau nenuleisti rankų ir kelti Lietuvą į naujas aukštumas.

Patiko (0)

Rodyk draugams

2 komentarai

 1. Čia pozityvo reikia ieškoti, o kitur - jis ant lėkštutės padėtas :). Nepakankama priežastis nemėgt Lietuvos?
  Man asmeniškai Lietuva visai nieko. Kaikurie dalykai velniškai nervina, kaikurie džiugina. Visaip būna, bet kad ir ką besakytum, skųstis yra ko :).

  avilys | 2010-03-01 | Atsakyti

 2. Gal giria dėl to, kad jiems tie sprendimai parankūs? (čia apie politinius)

  mhm | 2010-03-02 | Atsakyti

Komentuoti

 •  

  Gruodis 2019
  P A T K P Š S
  « Rgp    
   1
  2345678
  9101112131415
  16171819202122
  23242526272829
  3031