BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kategorija: Kita

Komercinės televizijos ir vėl šoks bei dainuos »

“Naujajame LNK sezone - bomba”, - kai tik įsijungiau televizorių, išgirdau tokią frazę iš dainininkės, gal kiek šokėjos (Seimo nare liežuvis neapsiverčia pavadinti) Ingos Valinskienės. Žinoma, Seimo nariai, vedantys laidas ir sėdintys komisijoje, nebestebina nieko. Nebestebina ir laidos, kurios turėtų būti skirtos žiūrovų pramogai, nors iš tiesų jos vėl bus nesąmoningai bukos, neįdomios ir su [...]

Abitūros egzaminų sesija 2010: Ošianti. Neįprasta. Baigta. »

Dvylika metų kabinimosi į mokslą, bandymo jį suprasti ir perprasti, išanalizuoti ir pritaikyti galiausiai baigėsi. Kadangi abitūros egzaminų sesija jau eina į pabaigą, liko vos keletas egzaminų, o dauguma dvyliktokų jau mėgaujasi vasaros spinduliais arba darbdavių šauksmais, nutariau pasidalinti savo mintimis apie praėjusį mokslų bei egzaminų maratoną.

Rodyk draugams

Apie spjaudimą į savo daržą »

Kiek kartų per dieną girdite, matote ar perskaitote graudenimus, kaip Lietuvoje gyventi blogai? Kažkada bandžiau suskaičiuoti, bet net ir man, paprastai pasižyminčiam atkaklumu ir kantrybe, pritrūko nervų.

Rodyk draugams

Malda į gyvenimą »

Meldžiuosi. Bet ne į Dievą. Jo tikriausiai nėra. Užtat Tavimi tikiu. Tavimi gyvenu ir Tave jaučiu. Jaučiu kiekvieną akimirką, kai Tu mane skandini ir skraidini. Užuodžiu, kai savo kvapais vilioji mane. Matau, kai savo vaizdais stebini mane. Girdžiu, kai tyla užgoži visus garsus. Bet visa tai niekai. Visa tai gali visi. Aš dėkoju Tau, nes [...]

Įstatymų pažeidėjai »

Valdžia bloga. Ir Kubilius blogas. Visi jie ten vagys - išvogė Lietuvą. Viską kiša tik sau, o ne liaudžiai. Jie skatina emigraciją. Per juos išvažiuos visas Lietuvos jaunimas. Ir ne tik jaunimas. Jie nereaguoja į siūlymus. Jiems nusispjaut ant žmonių. Jie ir toliau tyčiosis iš tautos, kaip taip galima? Jiems visiems 141 kartą nusispjaut.

Rodyk draugams

Prie ruso buvo geriau »

Sveiki.

Mano vardas Jonas. Pavardės nesakysiu. Nes dar per telefonų knygą atrasit numerį ir naktimis į mano laidinį telefoną pradėsit skambinti. Mano žmonai Elytei tai labai nepatinka. Nors jeigu paskambintų Kubilius, aš jam turėčiau, ką pasakyti. Mums, pensininkams, sumažino pensijas, išvogė valstybę, namų prisistatė, mašinų prisipirko. Kaip taip neturėti sąžinės žmogui, nesuprantu. Vat buvo [...]

Šunys loja, o karavanas eina! »

Žinote, niekada net nesusimąsčiau, jog Airijoje, Anglijoje ar kokioje Ispanijoje lietuvių kalba galėtų tapti valstybine. Ir niekada negalvojau, jog gatvių pavadinimai ten turėtų būti rašomi lietuviškai dėl to, jog ten gyvena daug lietuvių. Ir, reikia pripažinti, ne visi gyvena pačiomis geriausiomis sąlygomis. Bet jie to norėjo. Todėl ir emigravo. Žvelgiant istoriškai, manau, jog lietuvių atrastume [...]

Mano metų atradimai »

Tikriausiai perskaitę tokį pavadinimą tikitės atrasti informacijos apie tai, ko dar nežinojote. Deja, turiu jus nuvilti. Pabandysiu rašyti apie jums gerai žinomus dalykus, tačiau rašysiu apie juos taip, kaip šiais metais juos pamačiau savo, aštuoniolikmečio akimis.

Rodyk draugams

Apie gyvenimą nuolat remontuojamame name »

Spalio 2 - 4 dienomis Kėdainiuose vykusioje Lietuvos Mokinių Parlamento Sesijoje Vilniaus Universiteto dėstytoja, docentė Lidija Šabajevaitė paklausė, ar mes norėtume gyventi beveik dvidešimt metų remontuojamame name. Visi vienareikšmiškai atsakė “NE!”. Ir jos tolimesnis komentaras man įstrigo atmintin.

Rodyk draugams

Viskas taip pat »

Tamsa. Staiga ją persmelkia ryškus, baltas blyksnis. Toks, kokius galime išvysti filmuose. Vaizdas lyg ir standartinis. Ta pati gatvė, ta pati parduotuvė ir vaistinė prie kelio. Rodos, ir mokykla ta pati. Bet jausmas ne tas. Kažkoks ypatingas.

Rodyk draugams

 •  

  Gruodis 2019
  P A T K P Š S
  « Rgp    
   1
  2345678
  9101112131415
  16171819202122
  23242526272829
  3031